עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות

פורקת מחשבות, דברים שהייתי רוצה להגיד, הכל כאן <3
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
פוסטים
הפוסטים שלי לא בהכרח מראים את דרך החיים שלי, אני פשוט כותבת את הדברים שעוברים לי בראש, ואם הם יכולים לשפר מצבי רוח של אחרים אז למה לא ? :)

נמאס לי ממך

10/02/2017 10:55
זוהר
מכתב, פרידה
היי אתה, זה מכתב אחד ואחרון , מכתב הפרידה .
רצית שהצד הרע שבי יצא החוצה ? אז, קבל , יש רגעים אשר בא לי לחזור אלייך , מודה . לשקר שאני לא אוהבת ? אני לא אשקר , אני עדיין אוהבת אותך . בניגוד אלייך מאמי , אני לא התחלתי עם חברים שלך , לא שיתפתי מה אני ואתה עברנו בשנה הזו , אתה, אתה כן , אתה מדבר איתי על כבוד ? שאפילו את הדבר המינימאלי אפילו אין לך . אתה אידיוט , וכל מילה שעוד אוסיף תשמע קטנה לידך . אני מציעה לך , אם אתה באמת רוצה אפרוחית שתאהב אןתך ותתן את הכל למענך , אל תחסום אותה , אני אומרת לך , מניסיון אישי, יש גבול למה שאפשר לעשות . היינו ביחד , לא שבןע , לא חודש , וגם לא חודשים , היינו יחד שנה, ובשנה הזו לא סמכת עליי , והחברות ? שעוד אהבו אותך איכשהו ? שמעו מה היה והיו בשוק .
אז אתה יכול , אתה יכול ללכת לכולם להגיד שאני האשמה! באהבה אין מנצחים לא ? ניצחת . קח את התהילה והכבוד המוזייף שלך אני מקווה אופיר , באמת מקווה שתבוא אחת כמוך ותראה לך כמה מפלצת אתה , אתה יודע מה עוד ? אני מקווה , שיום אחד, אתה תתבגר , ועכשיו ? תחסום אותי מהכל , כי מהיום אתה תראה אותי רק בתמונות , ןתשמע ממני רק מאנשים .
רות.מאיה דקלThe dark
מאיה דקל
10/02/2017 15:17
כל מילה שלך נכנסה לי לב, אני מבינה מה את עוברת, כי גם אני חווה בדיוק פרידה, לא קלה, כואבת!
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: